Загадка дня: яку велику країну назвали на честь маленького іноземного міста

Перевір свої знання з географії та історії за допомогою мікротесту від "Йоду".

На географічній мапі світу багато дивних і смішних назв, деякі з яких не піддаються логіці сьогодні. Наприклад, населення американського міста Нью-Йорк, що було названо на честь великого (за станом на XVI століття) англійського міста Йорк, зараз перевищує чисельність "хрещеного батька" в 100 разів. 20 млн жителів американського мегаполіса проти 200 тисяч (зараз) давнього англійського поселення.

Є Нова Зеландія, названа на честь одного з островів Данії. Є Нова Каледонія ("Нова Шотландія") в Океанії.

Але на глобусі є воістину унікальна держава, досить велика, яка отримала назву на честь іноземного міста. І населення цієї країни навіть не говорить мовою, якою спілкуються жителі того міста. Назва ж цієї великої країни перекладається як "Маленька..." і назва міста.

Спробуйте здогадатися: як називається ця держава, яка за населенням у 100 разів перевищує місто, що дало йому ім'я, та в 2200 разів більша за площею території. Або тисніть на кнопку, щоб дізнатися правильну відповідь.

Руслан Меженський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту