"Загорецька Л.С." повертається - що чекати від нового випуску "Ліги сміху"

Фото: прес-служба "Квартал 95"
Легендарна команда стане джокером епізоду та виступить з Надією Дорофеєвою.

Друга гра шостого сезону "Ліги сміху" вже на носі. Ми вирішили поділитись деякими секретами цього випуску. 

7 команд разом зі своїми зірковими тренерами знову будуть смішити українців. До речі, у цьому епізоді гумористичного шоу візьме участь команда-джокер "Хіт Леджер". Нею стала банда-народні улюбленці "Загорецька Л.С.". Під час виступу хлопці влаштують на сцені справжню бійку, у якій тренер команди Надія Дорофеєва "осідлає" одного з учасників. Ми вже просто згораємо від нетерпіння це побачити.

Також цього разу на сцені з`являться такі тандеми: "Райдужний єнот" та Володимир Дантес, "Назва команди" та Ігор Ласточкін, "Улюблене місто" та Станіслав Боклан, "7`я" та Гарік Бірча, "СМТ" та Юрій Ткач і "Наш формат" та Наталія Могилевська.

Фото: прес-служба "Квартал 95"

Відомо, що після виступу зі своєю командою Наталя Могилевська покинула гру, тому що мала концерт у іншому місті. У тренерському кріслі Народну артистку замінила Олена Кравець. Гумористка каже, що завжди відгукується на пропозицію знову взяти участь в "Лізі сміху", адже цей проєкт, "немов ковток свіжого повітря".

Другий епізод шостого сезону "Ліги сміху" дивіться вже 27 березня на "1+1".?

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту