"Захисник молодих самців": Шуфрича звинуватили у вбивстві носорогів

Нардеп виправдовується, що це було давно і за згодою з контролюючими органами, які організовують сафарі, але сам факт не заперечує.

Французькі зоозахисники оприлюднили фотографії, на яких присутній народний депутат України від фракції ОПЗЖ Нестор Шуфрич поряд зі своїми трофеями. "Трофеї" - це вбиті ним тварини під час африканського сафарі - носоріг, антилопа гну, гієна.

Крім того, на сайті мисливців africatrophyhunting.com повідомляється про таке "досягнення" Шуфрича: він - перший і єдиний мисливець в світі, який зібрав "колекцію" з трьох підвидів Чорного носорога, убитих під час сафарі. Це Лісовий чорний носоріг, Пустельний чорний носоріг і Носоріг Міхаелі.

Світлини не недавні, але опубліковані зоозахисниками тільки зараз.

Сам Шуфрич сказав, що все - за законом, і він нічого не порушував, хоч і не заперечує справжність фотографій. Прес-служба нардепа "Опозиційною платформи" опублікувала таку заяву:

"Інформація, подана про відвідини Африканського континенту, зокрема, Намібії, народним депутатом Нестором Шуфричем, не зовсім коректна. Описані події мали місце в липні 2013 року.
Полювання, про яке було описано в ЗМІ, велося з дозволу уповноважених на це національним урядом органів, предметом відстрілу був самець не репродуктивного віку, агресивного характеру, який підлягав відстрілу. Нестор Шуфрич підкреслив, що предметом його мисливського інтересу були, виключно, самці зрілого віку, що втратили здатність давати потомство і що представляють небезпеку як для більш молодих самців, так і для місцевих жителів навколо."

Однак такі доводи не надто переконали людей. У коментарях користувачі Фейсбук не соромляться у висловах, засуджуючи політика і його "хобі". Ось частина одних з найбільш коректних коментарів (інші користувачі, яких більшість, у виразах не соромляться зовсім, але там надто багато матюків):

А що ви думаєте про ці фото? Поділіться думкою в коментарях.

Андрій Римський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту