Фото: pixabay.com

Захисники Київської області готуються страйкувати на захист захисника Київської області

Якщо ви плануєте судитися в столичній області - покваптеся. Місцеві адвокати попередили, що з 20 червня по 20 липня оголосять страйк.

Упродовж місяця адвокати припиняють надання будь-якої правової допомоги у кримінальних виробництвах у поліції, прокуратурі, судах на території Київської області, крім міста Києва. Те ж стосується і безкоштовних захисників. Про це повідомляє Рада адвокатів Київської області.

Про майбутній страйк вже повідомлені Нацполіція, МВС, прокуратура області та Державна судова адміністрація.

Страйк пов'язаний з неналежним розслідуванням Нацполіцією жорстокого побиття в Білій Церкві адвоката О. Несвітайла, якому 20 травня група нападників завдала тяжких тілесних ушкоджень.

У Раді адвокатів області уточнили, що, попри наявність відео інциденту, поліція, станом на 12 червня не встановила осіб, причетних до скоєння злочину. А досудове розслідування почалося тільки на десятий день після побиття та лише після втручання їхніх представників.

Випадок, звісно, кричущий, але виникає питання: хто захищатиме в суді адвокатів Київської області, якщо з 20 червня по 20 липня хтось порушить проти них справу за невиконання своїх обов'язків?

Костянтин Огурєв
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту