Закохані влаштували весілля солодощам. Замість свого

Урочистість тривала за присутності 115 шоколадних гостей.

Марк і Френкі – британські мандрівники-блогери, останнім часом проживали в Таїланді. Декілька місяців тому вирішили повернутися на батьківщину та одружитися, навіть купили 115 великодніх шоколадних зайців – майбутнє подружжя хотіло роздавати їх своїм гостям. На жаль, шоколадки не знадобилися -  весілля через коронавірус довелось екстрено скасувати. 

Проте пара знайшла вихід – кролики все-таки відвідали весілля, але не в якості подарунків, а в якості гостей. З двох шоколадок Марк і Френсі зробили наречених: першу прикрасили фатою, на другу одягнули краватку. Ще один шоколадний кролик став ведучим церемонії, решта 112 штук за цим усім тихо спостерігали. 

Після цього Марк і Френсі вирішили не зупинятися: новоспечену кролячу родину відправили у весільну подорож на ковчегу Ноя – на кораблі. Причому на борт шоколадні тварини допускалися тільки парами.   

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту