Закрити театри та припинити викладати англійську в школах: пропозиція російського політика

Фото: Unsplash by Element5 Digital
Член Громадської палати Росії запропонував досить дивні речі в ефірі одного з ток-шоу.

Член Громадської палати Росії Павло Пожигайло в одній з ТВ-програм країни заявив, що не проти розпустити Мінкульт Росії. Окрім цього, він запропонував закрити всі театри і заборонити викладання англійської мови в школах, пише Настоящее Время.

За словами політика, вивчення англійської з дитинства змінює світогляд дитини. Це змушує дітей думати "по-західному".

"Мова - це зброя масового ураження, яка була принесена нам ще в 90-ті", - заявив він.😳

Також Пожигайло додав: "Я б закрив усі театри, тому що це "альтернатива літургії". Їх завдання - замінити храми, замінити церкви, щоб "відвернути людину" від щастя в родині. Це абсолютно продумана системна диверсія".🤔

Політик заявив, що в селах потрібно вчити грати місцевих жителів на музичних інструментах для того, щоб не возити туди творчі колективи. Також альтернативою може стати створення церковного хору 😒.

Ну про хор, то, звичайно, хороша ідея. Але от, як англійська мова може змінити світогляд дитини, "Йод" поки-що не зрозумів.😆

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту