Закушувати треба: створено додаток, який допомагає підібрати ідеальну їжу до алкоголю

Фото: Pexels
У віртуальному меню доступні 1500 продуктів до 76 видів пива та 500 сортів вина.

В Італії набирає популярність новий додаток. Попри те, що він був запущений недавно, число користувачів, котрі його завантажили, вже перевищило 10 тисяч осіб, пише italia-ru.com.

Додаток називається Combivino. У його описі йдеться про наступне:

"Найкраще та правильне поєднання 1 500 продуктів з 76 видами пива і 500 сортами вина".

Розробка правильних комбінацій між їжею і пивом була доручена Сальваторе Козенца, дегустатору ремісничого пива і керівнику асоціації Союзу дегустаторів пива, яка просуває культуру пива за допомогою курсів і заходів по всій Італії.

"Наш додаток направляє користувача до ідеальної комбінації, надаючи йому можливість експериментувати і вибирати, що пити, відповідно до його смаків чи уподобань. На додаток до видів пива і їхніх характеристик ми також зосередили увагу на невеликих технічних деталях, таких як вказівка правильної величини келиха, - говорить Алессіо Папасерджо, творець Combivino.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту