Замість квитків - пластик: нові правила римського метро (відео)

Фото: Unsplash by Juliana Malta
Щоб проїхатись у метро в Римі, потрібно здати 30 пластикових пляшок.

Нова оригінальна форма оплати проїзду від римського метро. Вони пропонують здавати пластикові пляшки, щоб пройти на станцію та проїхатись у потязі. Таке новаторство запустили вже на трьох станціях міста, пише Euronews.

Ціна однієї пляшки - 5 центів. Проїзд у метро коштує півтора євро. Тому, щоб отримати квиток, потрібно здати 30 пластикових тар. Для обміну придумали спеціальний додаток MyCicero. В контейнер потрібно опустити пляшки і за допомогою цього додатку конвертувати їх у проїздний квиток.

Проект планують тестувати протягом року. А розробили його для того, щоб врятувати Рим від сміття. Адже скарг від жителів міста та туристів з кожним днем все більшає. От і придумали римляни такий оригінальний спосіб побороти проблему. 

Сподіваємось, їм вдасться і потім такий проєкт запустять по всьому світу. А що? Назбирав пляшок - проїхався в метро. Хороша ідея.😉

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту