Замордуємо Євробачення Гринджолами

Пам’ятаєте знамените формулювання монтера Мечникова з «Дванадцяти стільців»: «Уранці гроші – ввечері стільці». Домовитися на березі – ось, що намагався зробити Остап Бендер.

Це я про Нацвідбір, організатори якого, схоже, не знають класики та елементарних правил. Договори з учасниками конкурсу, якщо конкурс  хоч трохи солідний, підписуються ДО ТОГО, а не ПІСЛЯ – це аксіома. А тепер бачимо абсурд: чесно виграв відбір один виконавець, а поїде – інший. У такому разі, можливо, взагалі варто скасувати відбір, і нехай щороку на Євробачення від нас їдуть досвідчені "Ґринджоли". Візьмемо змором Євробачення, так би мовити.

А ще можна розробити систему заохочень за "патріотизм", проявлений на сцені. Виступ у вишиванці – плюс бал; "оселедець" на голові – плюс два бали; те ж, але зі шматом сала у роті – плюс три бали. А за панчохи, високі підбори і короткі спідниці, відповідно, оцінки знижуються.

"Артисти, які гастролюють Росією, не можуть представляти Україну на конкурсі Євробачення", - висловився віце-прем’єр-міністр Вячеслав Кириленко, якого ніхто на гастролі нікуди не запрошує. І з ним хочеться погодитись, якщо не знати, що Росія, попри санкції, Донбас і Крим, лишається, за даними держстату, одним з основних торгових партнерів України.

Тобто державі продавати туди товари можна, а от артисту свій талант – ні. Хоча якби наш спікер і віце-прем’єр об’єднались у дует (тільки уявіть цю гримучу суміш!), вони могли б прозвучати на всю Європу. І точно, як і написано в договорі Національної суспільної телерадіокомпанії, який мала підписати MARUV, стали б "культурним амбасадором України та доносили не лише власну музику, а також виразником думки українського суспільства у світі"

Думаю, головні якості артиста – талант і професіоналізм. Лише такий артист може вийти на сцену, нашвидкуруч сколочену з колод на передовій або яскраво прикрашену дизайнерами у фіналі Євробачення, і зробити будь-якого глядача щасливим, а нашого – ще й гордим за свою країну.  

Висловлю крамольну думку. Російське телебачення невтомно ліпить з України образ ворога. І тому, якщо такий наш артист вийде на російську сцену і скаже: "Я – українець!", і покаже, що він вміє, хтось із глядачів подумає: "А, може, усі ці скобєєви, кисельови та інші – тупо брешуть?!"

Я давно живу, тому досі пам’ятаю знамените запитання в радянських анкетах, які мали заповнювати наші люди: "Чи були ви або ваші родичі у полоні, або на окупованій території?" Невже настав час повернути це запитання?   

Кадри з фільму Асса нічого не нагадують?

І останнє. Скоро у нас самі знаєте що – вибори перші, потім другі. І бережи Боже, якщо теж вийде так, коли народ проголосував за одного, а в будівлю на Банковій в’їде інший. Треба не забувати, що народ у нас тихий, доки терпець тримається, а потім як психне ...

Олександр Володарський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту