Запасайтеся попкорном - названо дати виходу нових епізодів "Зоряних війн" та "Аватару"

Перший фільм чекаємо вже цього року, а графік подальших виходів розрахований аж до 2027-го.

Кінокомпанія Walt Disney анонсували виходи нових частин одних зі своїх найкультовіших фільмів. Ідеться про "Зоряні війни" та "Аватар". Про це повідомляє Variety.

Почнемо з історії про джедаїв. Після прем'єри фільму "Зоряні війни: Сходження Скайвокера", яка планується на 14 грудня 2019 року, кінокомпанія планує випустити ще 3 частини стрічки. Назви поки не відомі, але є дати:

16 грудня 2022 року,

20 грудня 2024 року,

18 грудня 2026 року.

Раніше повідомлялось, що після 9 частини творці стрічки "Зоряні війни" зроблять перерву, але, як бачимо, плани змінились. І вони грандіозні!

Щодо пригод у фільмі "Аватар", то вони, нарешті, теж продовжаться. Раніше кінокомпанія анонсувала дату виходу фільму на 18 грудня 2020 року, але зараз дата прем'єри, з невідомих причин, зміщена аж на рік вперед. Тому чекаємо "Аватар 2" 17 грудня 2021 року. Наступні дати виходів такі:

"Аватар 3" - 22 грудня 2023 року,

"Аватар 4" - 19 грудня 2025 року,

"Аватар 5" - 17 грудня 2027 року.

Сподіваємось, ці дати остаточні й творці історії про "синіх чоловічків" не передумають і не відкладуть ще далі дати їхнього виходу на екрани. Бо скільки вже можна чекати?! Глядачі просто шаленіють у нетерплячці!  

Фото: Instagram avatar

Так багато частих виходів нових фільмів на екрани можна пояснити. Як відомо, це тому, що кінокомпанія Walt Disney купила основну частину кіно-  і телеактивів кінокомпанії "21 століття Fox". Вони коштують понад 70 млрд доларів. Мега-покупочка і мега-злиття - запасайтеся поп-корном!

?????

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм!
Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту