Зашазамити кофтинку! Тепер і таке можливо - з новою функцією мобільного додатку Amazon

Фото: Pexels
Потрібно лише сфотографувати річ, завантажити картинку в додаток на телефоні та він допоможе обрати схожий одяг із сайту

Відтепер потрібну річ в інтеренет-магазині Amazon знайти ще легше, ніж вам здавалось. Адже компанія запустила так званий "Shazam для одягу", - пише The Verge.

Amazon – один з перших і найбільших інтернет-сервісів, орієнтованих на продаж реальних товарів масового попиту. Останнім часом стрімголов проникає на ринок одягу і моди. І тут - стрибок! Компанія представила інструмент, який зроблений на базі штучного інтелекту - StyleSnap. Він дозволить швидко шукати жадані речі на сайті Amazon. Функція вбудована в мобільний додаток Amazon.

Фото: Pexels

Щоб скористатись StyleSnap, потрібно просто сфотографувати річ, яка вам сподобалась або завантажити її фото у мобільний додаток Amazon. Після обробки матеріалу, програма запропонує клієнту схожі речі з сайту.

Така функція – не новинка. До Amazon подібну можливість вже надав для покупців британський інтернет-магазин одягу та косметики Asos.

Поки невідомо, на скільки ефективно буде працювати StyleSnap. Те, що він зможе впізнавати базові речі – це факт, але от чи зможе визначати стилі одягу чи нішеві предмети гардероба – треба ще перевірити.

Фото: Pexels

Отже, Shazam для музики є, для одягу тепер теж. Що ж далі? "Йод" за те, щоб зробити Shazam для смаколиків. Поки не знаємо, як би він працював, але все, що пов’язане з ласощами, нам до вподоби. 😋

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм! Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту