"Заспокійлива зупинка" - в Естонії вигадали новий тип покарання для тих, хто перевищив швидкість

Фото: Unsplash by Loubna Aggoun
Як альтернатива залишається старий добрий штраф.?

Ну що, естонські лихачі, тримайтесь.?

Влада країни придумала для тих, хто перевищує швидкість на дорогах, нове покарання. Тепер любителі проїхатись "з вітерцем" зможуть обирати - або платити штраф, або постояти на узбіччі упродовж 45 хвилин. Зробити таку собі "заспокійливу зупинку".

За задумом авторів законопроєкту, втрата часу має вплинути на порушників сильніше, ніж втрата грошей.

Зміни почнуть діяти з 1 грудня 2020 року. Експеримент з такими зупинками в Естонії проводиться з осені 2019-го.

У поліції країни кажуть, що водії вже не сприймають штраф за перевищення швидкості як покарання. Вони сплачують його як черговий виставлений рахунок і "летять" далі. Навіть при регулярному перевищенні швидкість лихачі вважають себе законослухняними громадянами. А постоявши так і подумавши про свою поведінку, є шанс виправити естонських водіїв. Ну-ну, цікаво скільки водіїв погодяться на нововведення, а скільки підуть простішим шляхом - заплатять та й годі.

А може й в Україні варто так поексперементувати? У нас, напевно, узбіччя будуть заповнені порушниками. Хто ж платитиме, якщо буде вибір і можливість відпочити??

Матерiали по темi
В Києві з`явились спеціальні паркувальні місця для любителів штрафів
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту