Зате почерк хороший буде: в Ірані опозиціонера покарали переписуванням від руки трьох книг

Пропонуємо в Україні карати переказуванням обіцянок кандидатів у президенти.

Лідер опозиційного руху в Ірані Абулфазла Гадіані був засуджений судом до читання й переписування від руки трьох книг. Як повідомляє The Telegraph, робити це 74-річному дисидентові доведеться в тюрмі, де він проведе три роки - за критику духовного лідера Ірану аятоли Алі Хаменеї.

Гадіані називав Хаменеї деспотом і диктатором, а також закликав до масових протестів проти чинної влади. Підступність покарання опозиціонера полягає в тому, що дві з трьох книг написав якраз аятола.

Здається, якщо цей метод покарання приживеться, то в Росії будуть засуджувати до відтворення промов Леоніда Брежнєва, в США - до начитування творів Емінема, в Індії - до перегляду класики Боллівуда, а в Україні - до переказування обіцянок усіх кандидатів у президенти.

Герман Старенький
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту