Завдяки #ЧашкаКофе Дмитро Комаров придбав апарат ШВЛ для дітей з коронавірусом

Гостро необхідне обладнання вирушить у Боярку.

Телеведучий Дмитро Комаров завдяки благодійному фонду #ЧашкаКофе придбав апарат штучної вентиляції легенів (ШВЛ) для Київської обласної дитячої лікарні в м. Боярка. До цієї клініки направляють дітей до 18 років з діагнозом COVID-19. Апарат потрібен у ті моменти, коли людина самостійно не може дихати.

Однак на початку ці гроші мали інше призначення. 

За правилами #ЧашкиКофе, після збору на лікування дитини, якій допомагає фонд, залишок перенаправляють іншій дитині, яка цього потребує. 

Спочатку гроші збирали для 2-річного Давида з Макіївки з синдромом Протея, який також називають "гігантизм". Сума його лікування на початку становила 87 000 євро. Однак згодом виявилося, що його лікування розбили на три етапи та загальна сума знизилася.

Після цього залишок суми батьки Давида передали іншим "підопічним". Однак на рахунку залишилася 1 024 369 грн, які команда вирішила використати на придбання апарату ШВЛ. Дмитро Комаров також надав 75 631 грн з власного гаманця.

Дмитро Комаров з батьками Давида

"Ми придбали реанімаційний бельгійський Brightfield S1400 за 1 100 000 грн. До кінця травня чекаємо новий апарат, офіційно передамо. Добро повернеться. Дякую!", – розповів Дмитро Комаров на своїй сторінці в соцмережі.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту