Завдяки карантину люди почали вживати значно менше цукру, - дослідники

Фото: Unsplash by Joanna Kosinska

На час карантину закрились ресторани, кінотеатри та стадіони, а разом з тим впали продажі солодощів. Ось такий зв`язок. Висновок зробили аналітики компанії Czarnikow Group, глобального постачальника цукру, пише Bloomberg.

Згідно зі звітом компанії, вперше за 40 років в світі знизився попит на газовану воду і інші продукти, які містять велику кількість цукру.

Щоб дійти до такого висновку, дослідники розглянули продажі Coca-Cola Co., Nestle SA, PepsiCo Inc та інших відомих світових виробників солодощів. Наприклад, за перші три тижні квітня продажі продукції Coca-Cola знизилися на 25%. У інших брендів - аналогічна ситуація.

Лондонський аналітик Бен Сід каже, що попит знизився ще й тому, що люди вдома споживають менше цукру, ніж в закладах.

"Коли людина виходить з дому, вона, як правило, частіше їсть солодощі. Якщо ви підете в кіно, то, напевно, із задоволенням вип'єте за фільмом літр газованої води, а може бути, і більше. Сумніваюся, що люди готові випити цілий літр содової, поки дивляться щось на Netflix", - прокоментував він.

Схожа ситуація сталася і з виробниками кондитерських виробів: у Німеччині, де традиційно споживають багато цукру, половина опитаних учасників ринку заявила про падіння продажів. Торкнулася пандемія і морозива: про це заявили представники британської компанії Oddono's Gelati Italiani Ltd.

Аналітики Czarnikow Group спрогнозували ще й загальну ситуацію з солодощами до кінця року. За їхнім припущеннями, цього сезону світове споживання цукру скоротиться на 1,2% - це до 169 млн тонн.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту