ЗАЙКА та ШАУРМА - які кумедні автомобільні номери були в українців у 2019 році

Фото: Wikipedia
Були навіть такі розумники, що замовляли номерні знаки англійською.

"Звичайний набір букв та цифр для номерного знаку - це вже минуле століття", - напевно саме так подумали у 2019 році 4 тисячі креативників в Україні. Так-так, за офіційною інформацією Головного сервісного центру МВС України, минулого року понад 4 тисячі жителів нашої країни замовили собі індивідуальні номерні знаки. 

"За замовленнями фізичних та юридичних осіб протягом 2019 року оформлено 4225 комплектів індивідуальних номерних знаків", - повідомляють в МВС, пише УНН.

Найбільші креативники нашої країни попридумували собі ось такі номера для авто: КОТ, ВСМЫСЛЕ, ТАКОЕ, ХТОТАМ, ДЕМБЕЛЬ, ШАУРМА, БАРМАЛЕЙ, ЗАЙКА, МАДАМ, МАЛЫШКА, ГАРДЕРОБ.

Серед бажаних іменних знаків були такі: ТАНЮША, ВАСЯ, ЖЕКА, АЗІМ, СЕРЕГА.

Нестандартні цифрові комбінації у номерних знаках теж зустрічались: ААА777, М13М13М, М777М, WOOIW, RWT888. 

Найбільші "розумники" докреативились до номерів англійською мовою: MYBIKE, LAWYER, LOVE, LOTOS, HUNTER, SUPERMAN, BRUTTO.

Не обійшлось тільки цифрами та буквами, були і такі, що замовляли номерні знаки з малюнками, зокрема, равликом, бджолою та смайлом.😊

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту