Збірник колаборацій - Джамала випустила новий альбом "Свої"

Фото: Instagram jamalajaaa
Туди співачка помістила усі треки, які записувала в дуеті з іншими виконавцями.

Українська співачка Джамала представила свій новий студійний альбом. Платівку вона назвала "Свої", адже туди увійшли треки, які артистка записувала у колаборації з іншими артистами. Там 10 композицій (вісім - українською мової та дві - англійською) і 2 альтернативні версії відомих пісень. Серед музикантів, які взяли участь у записі альбому, - DakhaBrakha, Alyona Alyona, "Бумбокс", Jah Khalib, Pianoбой та інші.

"Ця збірка - результат моєї роботи з виконавцями, аранжувальнікамі, саунд-продюсерами, яким я симпатизую і, яких можу назвати "своїми". У кожної композиції на цій платівці своя цікава історія створення, але всіх їх об'єднує одне – вони створювалися швидко і легко. Це тому, що з кожним з цих музикантів у нас знаходилися спільні теми і збігалися музичні смаки. Всі ці колаборації були зроблені в ім'я творчості, в них відчувається легкість і спільність світоглядів", - написала Джамала на своїх сторінках у соцмережах.

Jamala, Cape Cod - Крок

Jamala feat. alyona alyona - Жалі

Jamala & alyona alyona - Забирай

Jamala & Jah Khalib - Кохаю

Jamala - Поринь (feat. Koloah)

Jamala - Drifting Apart (feat. The Erised)

Jamala - Nevermind (feat. Vanek Foundation)

Jamala & DakhaBrakha – Заманили

Джамала, Андрій Хливнюк, Дмитро Шуров - Злива

Бонус - 2 альтернативні версії пісень

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту