Здивуй усіх на вечірці: 3 фокуси для новачків від відомого ілюзіоніста

Напередодні новорічних свят нам так захотілося чудес (хоча б маленьких, але при цьому неймовірних), що ми вирішили навчитися показувати їх своїми руками. І заодно навчити вас. Для цього ми звернулися до найвідомішого українського ілюзіоніста Романа Бондарчука.

Більшість з нас упевнені: навчитися дивним фокусів за пару днів, а тим паче за декілька годин, неможливо. Але наш "експерт з чародійства" Роман Бондарчук (на афішах - ROMAN BONDARCHUK) запевнив, що під Новий рік усе можливо. І спеціально для читачів "Йоду" розкрив секрети своїх фокусів, завдяки яким ви можете стати зіркою будь-якої вечірки.

У чому секрет успішного фокуса

- Навіть якщо ти не професіонал у магії, ти можеш зробити маленьке диво своїми руками, - каже Роман. - Усі професійні фокусники починають з домашніх трюків. Десь у журналі або по телевізору побачив фокус, знайшов удома монету, клей, ножиці, папір, колоду карт - і починаєш творити. Тобто найчастіше ілюзіоністами стають саме так - методом спроб і помилок.

Навіть у майбутньому, коли вже є досвід, ілюзіоніст усе одно більшу частину реквізиту робить сам, тому він має розуміти, як це все влаштовано. А домашня обстановка - це найкомфортніше середовище для того, щоб навчитися фокусів. Я професійно займаюся цією справою більше 12 років, але навіть зараз свої нові трюки спочатку перевіряю на рідних.

Головне запам'ятати: технологія фокуса - це одне, а вміння правильно подати його глядачеві та справити вау-ефект - зовсім інша історія. Секрет ідеального фокуса - в поєднанні цих позицій.

Ще для фокусника дуже важливо вміння викручуватися. Тому що ви ніколи не знаєте, як все триватиме... І тут важливо пам'ятати: глядач не знає, як все має бути. Тому моя порада фокуснику-початківцю - завжди намагатися зберігати спокій і мати максимально переконливий вигляд.

ТОП-3 фокуси, які зможе повторити навіть новачок

Для фокусів можна використовувати звичайні предмети, які є вдома у кожного. Є особлива привабливість у тому, щоб робити незвичайні речі за допомогою найпростіших предметів - таких як монетка, гумка для грошей, банкнота і аркуш паперу. Це навіть сильніше дивує глядачів. А тепер починаймо наші маленькі дива!

Фокус "Кут коробки"

Вам потрібно колода карт в коробці й ножиці. Читати чужі думки, звісно, непросто, а от угадати карту, яку запам'ятають ваші друзі або колеги - цілком реально. Попросіть одного з глядачів вибрати карту, він її запам'ятовує, а ви її не знаєте. Але це поки що.

Глядач, який вибрав карту, кладе її на стіл ("сорочкою" догори, ясна річ), а ви накриваєте її усіма залишилися картками і забираєте всю колоду в коробку.

Уже за декілька секунд ви зможете назвати ту саму, секретну, карту. 

Секрет у тому, що на тильній частині коробки попередньо потрібно зробити маленький виріз - саме на тому рівні, де добре видно масть карти. Зазвичай цей виріз робиться у верхньому куті, праворуч. Так масть буде добре видна вам у прорізі, коли карти будуть прибрані в коробку і повністю закриті.

Вам потрібно непомітно підглянути цю карту і за якийсь час - ефектно назвати вголос. Вітаю, ви вже читаєте думки!

Фокус "Банкнота на гумці"

Як ви здогадалися, для нього вам знадобиться гумка для грошей і купюра. Тільки й того.

Отже, у вас в руках розірвана гумка для грошей. Ви звертаєте банкноту по довжині, потім навпіл. Потім розміщуєте її на гумці ближче до однієї з рук. Одна мить - і банкнота починає повзти вгору. У чому секрет?

Секрет в тому, що у вас в руці, яка нижче, є шматочок гумки (він ховається у вас в долоні, між пальців, його має бути не видно). При сильній натяжці гумка почне повільно виповзати з ваших рук вгору, а через те, що гума трохи липка сама по собі (такий цей матеріал), банкнота буде також слідом за нею повзти вгору.

Важливо! Коли банкнота рухається вгору, постарайтеся не ворушити руками (це можна натренувати) - тоді цей простий реквізит надасть сильний ефект. 😉

Фокус "Різні колоди карт"

Для нього потрібна лише колода карт, обманний маневр потрібної миті й дуже чесні очі! 😊

Показуєте глядачеві 5 карт і просите запам'ятати будь-яку з них. Заносите руки за спину, кажучи, що тепер саме цю карту ви приберете. Потім дістаєте вже 4 карти - і глядач бачить, що там обраної ним карти справді немає. Але як?

Секрет цього фокуса в тому, що ви показуєте глядачеві 5 одних карт, а потім дістаєте 4 зовсім інші. Але, щоби фокус не був розгаданий, треба підібрати два комплекти схожих карт. Найкраще скомпонувати їх серед валетів, дам і королів.

Наприклад, ви показує глядачеві п'ять таких карт (на фото зверху): валет чирвовий, дама пік, валет бубновий, валет треф і дама чирвова. Коли ви приберете їх за спину, можете заховати в одну із задніх кишень, а з другої дістати чотири інші карти. Наприклад: дама бубнова, король треф, король чирвовий і валет пік (фото знизу).

Психологічний аспект цього трюку в тому, що майже завжди глядач запам'ятовує тільки свою карту. Тому, коли ви покажете людині інші карти - там точно не буде тієї, яку вибрав він. А значить - фокус вдався!

З прийдешнім Новим роком! Нехай у ньому буде місце для чудес! ✨🎄
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту