Зеленський назвав дві умови, за яких Україна вийде з карантину: нове звернення до народу

Фото: ОПУ
Президент подякував тим, хто зустрів Великдень вдома.

Володимир Зеленський звернувся до українців з новим зверненням. Він подякував усім, хто свідомо святкував Великдень вдома:

"Цьогоріч богослужіння відвідали близько 100 тисяч вірян, у той час як минулого року їх було сім з половиною мільйонів. Ця різниця доводить, що ми є зрілими, відповідальними громадянами, які думають про себе, своїх близьких та українських лікарів". Вважаю, ми великі молодці й  можемо дійсно собою пишатися", - сказав очільник держави.

Крім того, президент повідомив, що Єврокомісія надасть Україні допомогу для боротьби з COVID-19 у розмірі 1,2 мільярда євро. А також наголосив, що підтримує рішення уряду продовжити карантинні заходи до 11 травня.

Зеленський зазначив, що плавний вихід з карантину розпочнеться за двох ключових умов:

"Перша: протягом десяти днів відсоток виявлених хворих не змінюється або залишається в межах 5%. Друга умова: лікарні заповнені пацієнтами з COVID-19 менш ніж на половину".

Насамкінець Володимир Зеленський розповів про прибуття до Міжнародного вантажного аеропорту "Антонов" у смт. Гостомель літака Ан-225 "Мрія". Він доставив в Україну з Китаю понад 100 тон гуманітарного медичного вантажу, в тому числі понад 12 млн масок.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту