Зеленський підписав закон про зелені автомобільні номери

Photo by Yermek Zhakipzhanov on Unsplash
Номери з зеленим кольором шрифту належатимуть електромобілям.

Президент України Володимир Зеленський підписав закон №10405, який серед іншого передбачає впровадження зелених номерів для електромобілів. Як повідомляє autogeek.com.ua, текст документа передбачає, що МВС, Мінекономрозвитку, Мінрегіон, Міністерство охорони здоров'я, ДСНС протягом шести місяців після офіційної публікації закону повинні ввести автомобільні номери з зеленим кольором шрифту. Сюди ж входить і встановлення дорожніх знаків - "Для електромобілів", "Крім електромобілів", "Станція зарядки електромобілів".

Крім цього вводиться система штрафів для водіїв, що створюють перешкоди для зарядки "зелених" авто і їх парковки. Зокрема, водій, який зробить парковку або стоянку на місці для "зеленого" авто або ж буде йому перешкоджати, може отримати штраф від 340 до 510 гривень. Інспектори з паркування отримали право затримати такий автомобіль-порушник і викликати на місце евакуатор.

Закон повинен набути чинності з 1 січня 2020 року.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту