Фото: Володимир Зеленський/Фейсбук

Зеленський про авіакатастрофу: "Версія про попадання ракети в літак не виключається, але на сьогодні не є підтвердженою"

Президент України прокоментував заяви світових політиків про ненавмисне потрапляння ракети іранцями в борт українського Боїнга.

Українська експертна група, що вночі 9 січня вилетіла до Тегерана на місце катастрофи українського Боїнга, долучилася до розслідування обставин трагедії та продовжує свою роботу на місці.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський у Фейсбуці. 

Очільник України заявив, що мета керівництва держави - встановити беззаперечну істину попри можливі політичні мотиви, що наразі активно обговорюють у мережі, ширячи різноманітні конспірологічні теорії.

Зеленський не відкидає версії можливості потрапляння ракети в український борт, про що ввечері 9 січня заявили прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо та прем'єр Британії Борис Джонсон. Однак наразі ця інформація є непідтвердженою, тому президент закликає світову спільноту надати українській стороні усі відомості та докази, що стосуються катастрофи поблизу Тегерана. 

"Вдень матиму розмову щодо перебігу розслідування з Державним секретарем США Майком Помпео", - додав Зеленський.

Відзначимо, що Іран офіційно запросив США, Канаду й Україну взяти участь у розслідуванні трагедії борту МАУ. Також на місце катастрофи запрошені фахівці Boeing, яким раніше влада Ірану не мала наміру давати подібний дозвіл.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту