Зеленський: "Давайте не перетворюватися на ображених дітей, яким під час застуди батьки заборонили їсти морозиво"

Фото: facebook.com/president.gov.ua
Президент пояснив, навіщо вимагають носити маски, документи та чому не можна гуляти у парку.

Володимир Зеленський записав нове відеозвернення до народу. У ньому аргументував посилення карантинних заходів в Україні. Необхідність скрізь носити маски, мати при собі документи та заборона гуляти у парках, за словами президента, є виправданими:

"Наша держава діє настільки жорстко, наскільки цього вимагає розвиток ситуації. Наші дії є абсолютно симетричними з більшістю країн Європи та світу. А санкції за порушення правил карантину, наприклад, в Італії становлять до 3 тисяч євро, у Франції – майже 4, у Сінгапурі – до 10 тисяч доларів, а в Іспанії – до 30 тисяч євро. Ми всі стоїмо на сторожі демократичних цінностей і свобод, але є часи, коли пріоритетом стає здоров’я та життя цілої нації".

Також Зеленський відповів тим, хто болісно реагує на такі обмеження:

"Давайте не перетворюватися на ображених дітей, яким під час застуди батьки заборонили їсти морозиво. Всі обмеження є лише тимчасовими незручностями. Вони важливі і потрібні задля вашої ж безпеки".

Звернення президента повністю 👇

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту