Зеленський – про вирок Порошенку: "Вони так правили країною, що їх чекає багато пригод"

На пресконференції, присвяченій річниці президентства Володимира Зеленського, керівник держави відповідає на питання журналістів (онлайн-відео).

Поставили президенту й одне з найпопулярніших в народі питань: "Чи вважаєте ви, що за рік президентства ви стали вироком Порошенку?" Разом з цим питанням почався невеличкий дощ, Володимир Зеленський пожартував з цього приводу, після чого, не ховаючись під парасолькою, відповів на гостре питання: 

- Що стосується вироку пану Порошенку. Я впевнений, що все це ще попереду. Ви ж бачили і вчорашній скандал (мова йде про плівки, які оприлюднив нардеп Андрій Деркач, на яких голоси, схожі на голоси Петра Порошенка та Джо Байдена вирішують "українські питання". - Авт.). Вони так правили державою, що їх чекає дуже багато різних пригод і різних вироків. Не хочу більше про це говорити, бо це все ж таки повноваження не мої, за вироки у нас відповідає суд.

Нагадаємо, пресконференція, на яку акредитовані близько 70 ЗМІ, відбувається у Маріїнському парку. Зустріч триватиме до 13:00. Принаймні так планує оточення президента через завантаженість Зеленського.

Дивіться відео пресконференції:

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту