Зеленський розкрив деталі нового обміну полоненими

Фото: president.gov.ua
Підготовано дуже великий список, який буде узгоджуватися у Мінську.

Президент України розповів, що нині активно ведеться робота з повернення українських громадян, які незаконно утримуються на окупованих територіях та в Російській Федерації. Зеленський сподівається, що невдовзі буде досягнуто домовленості щодо дати звільнення першої частини бранців.

"Повернення українських громадян додому – це одне з наших пріоритетних глобальних завдань", – сказав президент під час спілкування зі ЗМІ за підсумками 8-го засідання Стратегічної ради високого рівня між Україною й Туреччиною.

За словами Володимира Зеленського, робота триває у двох напрямах. Перший – у рамках Тристоронньої контактної групи (ТКГ) у Мінську щодо українських бранців, які утримуються на тимчасово окупованій території Донбасу.

"Готується список. Список дуже великий. Ми вже його передали. Список буде узгоджуватися в Мінську", – повідомив Володимир Зеленський.

Президент сподівається, що найближчим часом буде досягнуто домовленості про дату звільнення першої частини утримуваних осіб.

"Чому першої частини? Бо там справді дуже багато людей", – додав він.

Другий напрям – це переговори з російською стороною щодо звільнення українців, які перебувають в окупованому Криму чи на території Росії.

"Теж почалася робота. Впевнений, що найближчим часом будуть дати, і суспільство побачить списки. Ми, вся команда, дуже важко над цим працюємо, і справді більшість полонених, про яких ми говоримо з російською стороною і які перебувають на території РФ, – кримські татари".

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту