Зеленський став журналістом, взяв інтерв'ю про щастя і процитував свого сина

Фото president.gov.ua
Президент України у нестандартному форматі виступив на форумі YES.

У Києві стартувала 16-я щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES). У міжнародній конференції беруть участь близько 400 громадських діячів, політиків, активістів, бізнесменів. Офіційна тема форуму небанальна: "Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі". З огляду на те, що кожен бачить своє щастя по-своєму.

Президент України Володимир Зеленський, що виступив на форумі, навіть приміряв на себе роль інтерв'юера й опитав учасників на предмет: що таке щастя? Відповіді були різними: від гордості за країну до сім'ї і дітей. На відео - з позначки 1:31.

Сам Зеленський з цього приводу процитував свого "улюбленого класика, мого 6-річного сина": "Щастя, це коли тато повертається додому до того, як я заснув. Тому я згоден, що щастя - це сім'я. Точніше, щаслива сім'я", - сказав Володимир Зеленський. А розвиваючи тему, зазначив, що у щасливій українській родині за столом не повинно бути порожніх стільців.

"Яке наше бачення щасливої української родини? Перше і найголовніше – всі за столом. Порожніх стільців немає. Ті, хто відважно захищає Україну, повинні повернутися переможцями. Ми маємо завершити війну та повернути свої території", - сказав глава держави, а про щастя для країни сказав так: "Яку країну повинні збудувати ми? Що їй потрібно для щастя? Все просто – подолати ворогів. І мова зараз не тільки про геополітику, я маю на увазі ворогів нашого щастя. Це війна, бідність, корупція і, вибачте, заздрість".

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту