Зеленський став журналістом, взяв інтерв'ю про щастя і процитував свого сина

Фото president.gov.ua
Президент України у нестандартному форматі виступив на форумі YES.

У Києві стартувала 16-я щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES). У міжнародній конференції беруть участь близько 400 громадських діячів, політиків, активістів, бізнесменів. Офіційна тема форуму небанальна: "Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі". З огляду на те, що кожен бачить своє щастя по-своєму.

Президент України Володимир Зеленський, що виступив на форумі, навіть приміряв на себе роль інтерв'юера й опитав учасників на предмет: що таке щастя? Відповіді були різними: від гордості за країну до сім'ї і дітей. На відео - з позначки 1:31.

Сам Зеленський з цього приводу процитував свого "улюбленого класика, мого 6-річного сина": "Щастя, це коли тато повертається додому до того, як я заснув. Тому я згоден, що щастя - це сім'я. Точніше, щаслива сім'я", - сказав Володимир Зеленський. А розвиваючи тему, зазначив, що у щасливій українській родині за столом не повинно бути порожніх стільців.

"Яке наше бачення щасливої української родини? Перше і найголовніше – всі за столом. Порожніх стільців немає. Ті, хто відважно захищає Україну, повинні повернутися переможцями. Ми маємо завершити війну та повернути свої території", - сказав глава держави, а про щастя для країни сказав так: "Яку країну повинні збудувати ми? Що їй потрібно для щастя? Все просто – подолати ворогів. І мова зараз не тільки про геополітику, я маю на увазі ворогів нашого щастя. Це війна, бідність, корупція і, вибачте, заздрість".

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту