Зеленський відповів на питання про можливе оголошення війни Росії

Прес-марафон президента України триває вже три години. Є й дуже гострі запитання.

Мабуть, одним з найскладніших запитань до цього моменту, було питання про те, що новий президент йде "по стопах" старого - в тому, що війна з Росією не регулюється юридично. Мовляв, війна у нас не оголошена.

На що Зеленський відповів:

- Я йшов як президент миру. Я хочу закінчити війну. Суспільство НЕ голосувало за президента, який прийде і скаже: "З сьогоднішнього дня у нас військовий стан. Ми будемо воювати. У нас армія готова. Ми підемо на Донбас з війною і заберемо свої території". Далі, якщо президент таке говорить, то він повинен сказати, що "ми йдемо війною і на Крим".

Я не готовий втрачати наших людей. Тому обрано дипломатичний шлях. Для мене перший пріоритет - люди, другий - території. Я хочу спробувати знайти кроки до миру. Не хочу наших людей лякати. Не хочу хаосу в країні.

Матерiали по темi
Про що говорив Зеленський на пресконференції-марафоні (цитати, відео)
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту