Фото: прес-служба президента

Зеленський висловився про красу жінок - і спровокував кампанію #Ятобінебренд у соцмережах

Володимир Зеленський під час візиту у Париж висловився про красу українських жінок. Він заявив, що українки залишаються "нашим брендом".

У соцмережах набирає популярності нова кампанія по хештегам, пов'язана з Володимиром Зеленським.

Тільки цього разу шостий президент не був її ініціатором.

Володимир Зеленський під час візиту у Париж висловився про красу українських жінок. Він заявив, що українки залишаються "нашим брендом".

"Завжди було уявлення у всіх у світі, що Україна - це, перш за все, сільське господарство, шахти, металурги, а туристи завжди говорили, що в Україні дуже красиво, дуже смачно і дуже красиві люди, особливо жінки. Так, це все є, і воно залишається нашим брендом, але є й інші цифри, які говорять про те, що IT-індустрія, IT-технології та компанії дуже швидко розвиваються в Україні ", - ось повна заява президента.

Соцмережі відреагували на висловлювання Зеленського. У мережі стали з'являтися пости під хештегом #Ятобінебренд #янебренд #янетуристичнийбренд.

До кампанії приєдналися українські політики, чиновники та експерти з питань гендерної рівності. Профільні організації просять публічних людей уникати подібних висловлювань, навіть якщо "вони мали добрі наміри зробити комплімент".

Матерiали по темi
Що стоїть за гумором політиків і чому вони свідомо порушують етикет

Під час візиту до Франції Володимир Зеленський також зробив ряд важливих заяв щодо бачення майбутнього України.

  1. 1Президент заявив, що Крим і Донбас - це Україна, і він сподівається на повернення цих територій під контроль нашого уряду.
  2. 2Переговорів з сепаратистами не буде - Україна не готова до подібного діалогу. Але готова продовжувати роботу у "мінському форматі".
  3. 3Почалася підготовка до зустрічі "нормандської четвірки".
  4. 4Немає підстав для зняття санкцій з Росії і її повернення до ПАРЄ.
  5. 5Президент готовий підтримувати розвиток стартапів і всієї IT-сфери в Україні.
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту