Фото: facebook.com / Дмитро Разумков

Зеленський влаштує відбір членів партії "Слуга народу" - буде шукати через Інтернет і проведе багатоетапну перевірку на "цінності"

Новообраний голова "Слуги народу" Дмитро Разумков заявив, що подати заявку на членство у партії може будь-хто, але приймуть тільки "найгідніших".

Питання членів партії "Слуга народу" залишається відкритим - команда Зе скоро почне пошук кандидатів "з народу".

Про це заявив її голова Дмитро Разумков на прес-конференції у Києві.

За його словами, подати заявку на членство може кожен, але експерти оберуть "найдостойніших" завдяки багаторівневому відбору.

У вівторок або середу Зе! Команда анонсувала запуск сайту, на якому можна буде залишити заявку на вступ до партії до парламентських виборів, за аналогією з президентською кампанією. Згодом українські та міжнародні фахівці відберуть кандидатів, які сповідують "цінності партії" - і таким чином сформують список партії до виборів у Раду.

Разумков окреслив критерії, за якими будуть видивлятися найдостойніших. Так, Зе! Кандидат повинен бути "високоморальним, з глибокими принципами, з бажанням слухати й реалізовувати завдання українців, успішним у сфері своєї діяльності, з бездоганною репутацією, командним гравцем, готовим відстоювати інтереси українців, людиною, яка сповідує цінності й принципи Зеленського".

Подібні вимоги керівництво партії висунуло й до мажоритарників, яких також збираються шукати в Інтернеті.

Потрапити у парламентську команду "Зе" можна через 4 етапи:

  1. 1Подати заявку на членство на сайті, який скоро створять
  2. 2Пройти перевірку на безпеку та цінності (сфера діяльності, репутація, гідність тощо)
  3. 3Інтерв'ю з експертами партії та міжнародними HR-спеціалістами
  4. 4Зворотній зв'язок - вступив чи ні

Але, як зауважив Разумков, частина парламентського списку партії вже сформована. Звідси випливає, що українцям позіхати не варто - місць не так вже й багато.

Крім того, на прес-конференції заявили, що введуть нове поняття у команді - "учасник партії". Це означає, що на сайті можна буде залишити заявку тим, хто не готовий до парламентських виборів, але хоче активно допомагати з ними партії. У заявці потрібно буде вказати статус "волонтер" або "спостерігач" від партії - і керівництво теж розгляне ці кандидатури.

Також заявку можна залишити тим, хто взагалі не бажає поки активно брати участь у діяльності партії, але хоче підучитися під "її крилом". Керівництво "Слуги народу" анонсувало створення спеціальної школи/курсів для розвитку "політичної культури населення".

Тому якщо коротко - кожному знайдеться місце. Аби були "гідні".

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту