Зеленський встановив світовий рекорд своїм пресмарафоном (фото)

Фото: facebook.com/president.gov.ua
Це найдовша в історії пресконференція, що вже триває більше 8 годин.

До Kyiv Food Market, де триває пресмарафон Володимира Зеленського, завітав представник Національного реєстру рекордів. Президент України дав найдовшу у світі пресконференцію – вона триває вже більше 8 годин і поки не планує закінчуватися. Це і національний, і світовий рекорд.

"Найдовша пресконференція у світі до цього була у Олександра Лукашенка. У 2017 році президент Білорусі відповідав на запитання журналістів 7 годин 20 хвилин. Зеленський вже говорить вісім годин, - сказав "Йоду" представник реєстру Віталій Зорін. - Ми не знали про пресмарафон. Нам зателефонувала журналістка, і я приїхав, навіть не поголився".

Зеленський на досягнення відреагував дуже спокійно, навіть, здалося, трохи застидався: 

- Ну навіщо…

- Ми не планували і не готувалися, - сказала прессекретар голови держави Юлія Мендель.

Рекорд Зеленського буде внесений до Книги рекордів України. Також організація подасть заявку до Книги рекордів Гіннеса.

- Але вони політичні досягнення не фіксують. Востаннє це було з промовою Фіделя Кастро в ООН 29 вересня 1960 року. Промова тривала 4 години 29 хвилин, - сказав представник Національного реєстру рекордів.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту