Зеленський записав нове відео - про запуск держпрограми для підтримки бізнесу

Президент обіцяє доступні кредити для тих, хто бажає відкрити свою справу.

Володимир Зеленський оголосив про те, що в Україні запускають нову програму лояльності для тих, хто хоче відкрити або має свій бізнес. Для цього в банках будуть видавати доступні кредити під 5, 7 і 9 відсотків.

Вона називається "Повертайся і залишайся" і спрямована на те, щоб повернути в країну мігрантів і заробітчан.

"Перший етап - доступні кредити для власної справи для тих, хто хоче або почати або розширити свій бізнес.

Як це буде працювати? Сума кредиту - 1,5 млн гривень на п'ять років. Ставки наступні: 5% для чинного або нового бізнесу, який створить не менше двох робочих місць; 7% для чинного або нового бізнесу з виручкою до 25 млн гривень, який не створює нові робочі місця. Але якщо ви наймаєте працівника, за кожного ставка буде знижуватися на 0,5%", - зазначив президент.

Також Зеленський додав, що плануються ставки й в розмірі 9% тим, хто вже працює і має виручку від 25 до 50 млн гривень і хоче розширити свою справу.

Детальна інформація про те, як це буде працювати, з'явиться пізніше.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту