Зеленський записав нове відео за кермом: "Президент – дуже складна професія. Під вечір перетворюєшся на організм"

Президент України у салоні Tesla прокоментував свою роботу та роботу своєї команди.

"Uber-президент"😁 – назвав сам себе у новому відео Володимир Зеленський. Пан президент знову сів за кермо електрокара Tesla та, їдучи вулицями столиці, розказав про чимало цікавих речей – про роботу Верховної Ради, Уряду, власне сприйняття себе на найвищій державній посаді та багато іншого.

"До цієї роботи звикнути не можна. Люди ж як кажуть: "До хорошого швидко звикаєш". А це реальне життя, дуже складне. Дуже складна професія, забирає всі сили, час, іноді бажання. Ти просто наприкінці вечора перетворюєшся у якийсь, знаєте, організм. Який не хоче нічого ні думати, ні робити. Навіть не розуміє іноді, про що говорить сім'я. І це виснажливо не тільки для мене, а й для родини. Але, як кажуть у Раді, рішення прийняте😉".

Виїхав президент завидна, а закінчував маршрут уже в темряві. Дорогою заїхав на "МакДрайв"😀. Дивіться, як це було:

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту