Зеленський звернувся до тих, хто ламав двері в "Борисполі": "Держава не дозволить вам бути егоїстами"

Фото: Офіс президента
Без обов'язкової обсервації тепер буде неможливо повернутися додому з-за кордону.

Президент України Володимир Зеленський записав чергове звернення до народу. У ньому мова йшла про останні новини у боротьбі з епідемію коронавірусу: прибуття в Україну нової партії медичного устаткування та засобів захисту, боротьбу з фейками та підвищенням цін.

Окремо президент звернувся до українців, які нещодавно ламали двері у "Борисполі", втікаючи та відмовляючись пройти обов'язковий лікарський контроль:

"Ми працюємо над тим, щоб забезпечити місця для обов'язкової обсервації громадян України, які повертаються з-за кордону. Без неї повернення додому буде неможливим. А тим громадянам, які ламають двері аеропорту, я можу сказати лише одне: держава не дозволить вам бути егоїстами. Якщо хтось не розуміє, що створює потенційний ризик для оточення, якщо комусь байдуже, то саме держава буде захищати здоров'я мільйонів інших громадян. Не умовляннями і рекомендаціями, а жорсткими діями".

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту