"ЗЕнамо" - "ПОртак": дебати - як футбольний матч

Поки ви дивилися по телевізору (або на стадіоні) феєричне шоу під назвою "дебати кандидатів у президенти", наш кореспондент угледів в цьому протистоянні подобу футбольного матчу, і, примірявши на себе роль коментатора, зробив відповідний репортаж про цей валідольний поєдинок.

Фізкультпривіт усім, хто ще не зійшов з розуму від передвиборної гонки! Ми ведемо репортаж зі стадіону НСК, який в цей день потрібно розшифровувати так - Національна Сварка Кандидатів.
У фінальному матчі за Супертрон України зустрічаються дві найсильніші на сьогодні команди країни: "ЗЕнамо" і "ПОртак".

Перед матчем: "головне, щоб не наПОртачили"

Всеукраїнське політичне дербі з азартним страхом (не)очікували мільйони фанатів, чиї криваві "махачі" в соцмережах вже не перший місяць нагадують "дискусії в дурдомі". "Портачі" обзивають шанувальників "ЗЕнамо" зебілами. Ті ж, у свою чергу, саркастично посилають супротивників... на пенсію, називаючи їх при цьому "м'ясом... свинарчуків".

18.55. На стадіоні майже аншлаг, якщо не рахувати трибуни за воротами. Люди продовжують підходити. На підступах до НСК, як повідомляє інтернет-журнал "Йод", виявлені кілька угруповань "продажних фанів", яких збирали за 200 грн. Судячи з розмов, це "портачі". (В команді "ЗЕнамо" перед матчем було багато розмов про те, що суперники можуть щось наПОртачити).

19.00. Команди на поле виводять відомі журбітри - Андрій Куликов та Олена Фроляк. За жеребом м'яч дістався "ЗЕнамо". А от "щасливі" Бессарабські ворота загарбав собі "ПОртак" (тут жереба не було). Тільки ось "щасливими" їх називають за те, що сюди найчастіше залітають голи. Що ж, подивимося.

Свисток в мікрофон - матч розпочався!

Перший тайм: креативні фінти проти гучних ударів

Перші п'ять хвилин з м'ячем команда "ЗЕнамо". Причому "ПОртак" переходить до чужих воріт (і багато хто так і не зрозумів, навіщо потрібно було городити ще одні, ті самі, Бессарабські).

Перша комбінація "ЗЕнамо" - жорстка і досить агресивна - завершилася потужним ударом: "я вам не суперник, я - ваш вирок".

П'ятихвилинка "ПОртака" - не менш агресивна, а головне - гучна (так само можна і зв'язки порвати!). У багатьох фанатів заклало вуха від таких "фінтів". Що дивує: навіть після свистків журбітрів "ПОртак" продовжує ганяти з м'ячем і отримує зауваження...

На гострі контратаки "ЗЕнамо" суперник відповідає не менш гучними (здається, зв'язки "ПОртака" от-от порвуться), але дуже передбачуваними ударами: "повістка", "пілот", "лікар", поставивши під сумнів компетентність опонента...

"ЗЕнамо" знову засипає противника навісами з "народного" флангу. Особливо гострий простріл - "відрубані руки". "ПОртак" явно нервує - і завдає у відповідь удар пиром (дехто цей прийом називає "Бєня"). Але м'яч відлітає від штанги - "ЗЕнамо" проводить контру - "олігархи і телеканали" і завдає разючого удару під назвою "суд гряде".

Як і прогнозувалося, "ЗЕнамо" креативніше, а його суперник голосніше.

Другий тайм: нерви і коліна

Помітно, що "ПОртак" нервує, але швидко бере себе в ноги і проводить контратаку під кодовою назвою "приватбанк". Далі слідують старі прийомчики: "повія", "кадиров", "на коліна" ...

Доходить до того, що обидві команди виявляються на колінах! Правда, якщо "ЗЕнамо" стає обличчям до фанів, то "ПОртак" відвертається від людей і падає ниць перед прапором.

Розпалившись, "ПОртак" починає лаятися прямо на полі, обзиваючи суперника "чортом в обгортці". З огляду на те, хто спонсор "ПОртака", ясно, що в обгортках ця команда розбирається відмінно.

М'яч літає туди-сюди-назад, але в основному все передбачувано. Під кінець матчу "ПОртак" намагається заманити противника на своє, "Суспільне", поле, щоб провести "овертайм". Але, судячи з усього, не вдається...

Команди звертаються до трибун. Від "ЗЕнамо" звучить: "Зробимо їх разом". Головне ж, що прозвучало від "ПОртака": "Я прийму будь-який ваш вибір"... Будемо сподіватися, що так і буде.

Гра завершилася. Але рахунок на табло називати рано. Адже, по суті, це був хоч і не товариський, але тренувальний поєдинок. А все вирішиться 21 квітня. Матч відбудеться в будь-яку погоду!

Олексій Сисоєв
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту