"Жарт грубий та бридкий": в Мережі обурились через провокаційну рекламу столичної пельменної (фото)

Фото: Instagram p.pelmeni
Скандал з рекламою "Київхліб" згас, але з'явився новий. Один з закладів Києва виклав у соцмережі рекламу "з підтекстом". Користувачі засипають пельменну негативними коментарями.

Пам'ятаєте Великодню рекламу "Київхліб"? Тоді їх хід "паски на жіночих грудях" не сподобався користувачам у соцмережах. Більше того - люди засипали виробників "еротичних пасок" гнівними коментарями. 

Ситуація, напевно, повторюється.

На цей раз накреативив з рекламою один із закладів Києва. Пельменна, що знаходиться на Бесарабській площі, виклала у себе на офіційній сторінці в Instagram сумнівну рекламу. І підпис теж неоднозначний: "Тільки не на обличчя", пише Posteat.

Загалом, сторінка закладу відрізняться нестандартним підходом. Їх дизайнер використовує колажі та креативні рішення для подачі інформації. Posteat пишуть, що відіслали запит з проханням пояснити задум даної реклами та зараз чекають відповідь від пельменної.

Але користувачі в Мережі не чекають, вони вже засипають заклад негативними коментарями. 

Фото: скрін Instagram p.pelmeni

Звісно, щодо сексуальних практик, то тут не може бути жодних обмежень та заборон. Але з точки зору захисту прав жінок реклама містить "сексизм". Жінку представляють просто об'єкт, яка виконує сексуальну функцію. З точки зору маркетингу - прекрасно спрацьовано, ефект є. Пост викликав жваву дискусію та емоційний зв’язок з брендом. Втім, реакція користувачів, як бачимо, негативна. Тож чи на користь чи у збиток собі зробила пельменна цією рекламою?🤔

Матерiали по темi
Еротичну рекламу Вільнюса визнали найкращою в світі (відео)
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ghanna Mamonova
все ради хайпа. пока кто-то скандалит и матюкает их, он собирают узнаваемость:)
20 лист 2019 р., 20:14
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту