Жінка мрії: американець заплатить 25 тисяч доларів тому, хто познайомить його з "тою самою"

Фото: Unsplash by Marc A. Sporys
Чоловік попросив психологів створити спеціальну анкету для кандидаток на його серце.?

47-річний американець зі штату Канзас Джефф Гебхарт підійшов до питання вибору супутниці життя дуже серйозно. Щоб знайти "жінку його мрії" чоловікові не жалко ніяких грошей.

Він звернувся до психологів, щоб ті склали спеціальну особисту анкету для кандидаток на роль його ідеальної дружини. А тому, хто познайомить його з "тою самою" він пообіцяв заплатити 25 тисяч доларів, пише видання kctv5

Чоловік на стільки любить собак, що основна вимога при виборі супутниці життя - саме любов до собак. Він навіть пообіцяв ще й таку ж суму, як за жінку, відправити місцевому притулку для собак.

"Я просто втомився від знайомств через інтернет і безглуздих побачень, тому вирішив вдатися до знайомства таким способом. Моєму витраченому часу на пошуки дівчини і страждань, які я випробував при цьому, безумовно, можна знайти грошовий еквівалент, втім, приблизно, таку ж суму я б витратив на побачення", - заявив Джеф Гебхарт.

Ну, нам залишається лише побажати чоловікові удачі. Хоча... Гроші не маленькі, тому, якщо у когось є хтось на думці - шукайте чоловіка у соцмережах та пропонуйте. Думаємо, він відповість усім, наміри більш ніж серйозні.?

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту