Жінка подає на розлучення після того, як дізналася, що у її чоловіка 47 дітей "на стороні"

Чоловік - донор сперми, а в родині, разом з дружиною, він виховує лише одну дитину.

Одна жінка прожила в шлюбі вісім років. За цей час у них народилася одна дитина. Вона знала про те, що її чоловік раніше був донором сперми, але ніколи не питала, скільки дітей з'явилося на світ за допомогою його генетичного матеріалу. Чомусь вона думала, що їх "не більше двох" - повідомляє pressfrom.info.

Одного разу жінка запитала у чоловіка, скільки дітей від нього народилося. Той відповів, що, згідно з даними банку сперми, він батько 47 дітей.

"Я не очікувала, що їх так багато. Мабуть, я припустилася помилки, не запитавши цього раніше. Я буквально сказала йому "мені начхати" і "я не хочу цього знати", тому не можу його звинувачувати... Але 47... Господи!", - написала жінка на сайті Reddit.

Найбільше жінку турбує, що, коли їм виповниться 18 років, всі 47 дітей отримають право дізнатися ім'я і контактні дані батька. А найголовніше, що зводить її з розуму - чи не доведеться допомагати всім нащадкам чоловіка. Вона не може викинути це з голови і хоче розлучитися.

Але, виникає питання, як при такій інтенсивності здачі сперми її чоловік зачав дитину в шлюбі? Чи не тут криється справжня причина розлучення?

Герман Старенький
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту