Жінкам шкідливо виходити заміж, а чоловікам весілля йде на користь - британські вчені

Вчені стверджують, що психічно та фізично здоровіші ті жінки, які ніколи не одружувалися та не мали дітей. А от чоловіки у подружньому житті лише стають мудрішими та впевненішими, хоча самі цього не визнають ?.

Коли не визнаєш і щосили протестуєш - але правда все одно перемагає.

Британські вчені встановили, що весілля негативно впливає на жінок, а на чоловіків - з точністю до навпаки.

На думку професора з Лондонської школи економіки, ті жінки, що ніколи не виходили заміж та не мали дітей, є щасливішими за своїх невільних колежанок.

А от чоловіки, навпаки, швидше заспокоюються та стають більш виваженими у своїх рішеннях після весілля (дослівно - "менше йдуть на необґрунтовані ризики" ?).

"Якщо ви чоловік, ви, ймовірно, повинні одружитися, якщо ви жінка, - не хвилюйтеся", - передає життєві поради професора Долана Mirror.

Професор вивчав рівень задоволеності від життя у неодружених, одружених, розведених і у тих, хто втратив свою другу половинку. Вчений навіть написав книгу, присвячену даному питанню - "Щасливі навіть після: Уникаючи міфу про прекрасне життя", в якій він наводить докази своєї "божевільної весільної теорії" ( "божевільної" для чоловіків, звичайно ?).

Але не все так гладко. Долан визнає, що хоча жінки й відчувають себе краще без обручки на пальці, багато хто з них відчувають себе нереалізованими без дітей і сім'ї, тому що "так заведено". Але, як підкреслює вчений, якби не цей соціальний борг - все було б куди краще.

Ось так, мужчинчики. Виявляється, це жінкам, а не вам, варто втікати з-під вінця.

А прекрасній половині не варто паритися через самотність. Бо, як стверджують вчені, це тільки на користь ?.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту