Фото: прес-служба

Жінки, час настав: Оля Полякова створила свою феміністичну партію

Співачка повідомила, що це буде "перша партія жінок України". Щоправда, в українській політиці до Полякової їх було як мінімум шість.

Вакарчук, Поплавський... А тепер ще й Полякова!

Українська поп-співачка заявила про створення власної партії - "Партії Олі Полякової" (ПОПи - абревіатура від редакції ?).

Про це вона повідомила під час доповіді на Форумі Жіночого Партнерства, передає прес-служба співачки.

"Зараз країна готується до виборів. До мене зверталися різні політики, пропонували місця у своїх списках. Я відмовилася. Я не хочу грати за чужими правилами. Я не хочу бути статистом і кнопкодавом. Мені необхідний досвід! Тому офіційно заявляю - я оголошую про створення партії, яка буде відповідати запиту у суспільстві ", - підкреслила артистка.

За словами Полякової, це буде "перша партія жінок України". Перших жінок-"поляковісток" - цілком можливо. Але не перших жінок взагалі, оскільки "Йод" відразу нарахував як мінімум шість жіночих партій, які фігурували в історії української політики - зокрема, партія "Жінки України", Всеукраїнська партія "Жіночі ініціативи" або Всеукраїнське політичне об'єднання "Жінки за майбутнє".

Полякова встигла заспокоїти, що її партія "шльопати" до парламенту цього року не буде - мало досвіду й часу. Поки співачка займеться тим, що буде "особисто" (звучить як погроза) відбирати жінок у свою партію.

"Тисячі жінок мене чують і поділяють мої цінності. Ще раз підкреслю, моя мета - не потрапити в парламент будь-якої ціною, а зібрати сильну і талановиту команду жінок, яким я зможу довіряти і з якими ми досягнемо мети тоді, коли будемо до цього готові! ", - заявила Полякова.

Добре, що до Полякової в українському парламенті побувало багато українських зірок, які здатні поділитися досвідом з юною політикинею.

Але чи не стане це поштовхом для інших артистів пробувати себе в ролі народного обранця? Іво Бобул, не пощастило у президентстві - пощастить у депутатстві. Спробуйте, час ще є ?.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту