Жінки сплять на три години менше, ніж чоловіки

Фото: pexels.com
Вчені назвали причини, через які дами недосипають.

Жінки сплять на три години менше щоденно -  у порівнянні з чоловіками. Як пише mirror.co.uk, це призводить до того, що за рік втрачених годин сну набирається 1 095.

У деяких випадках причиною цього є чоловіки – дами просипаються від того, що їхній партнер хропить. Інші дві найпоширеніші причини недосипу – періодичні жіночі болі та необхідність вставати вночі до дітей.

У британському дослідженні, у якому взяли участь 2000 пар, третина дам сказали, що просипаються через певні проблеми щоночі. Для порівняння – лише 2 з 10 чоловіків повідомляли, що їхній сон регулярно порушується.

Нестача сну змушує жінок відчувати себе менш впевненими у собі та у своїй зовнішності, а також може згубно впливати на їхню повсякденну діяльність та здорове харчування.

Як наслідок, постійний неякісний сон тягне за собою ожиріння, серцево-судинні захворювання, діабет – і загалом скорочує життя.

Вчені попереджають – недосип однієї ночі вдасться компенсувати та відновити ресурси організму лише за декілька тижнів. Для цього доведеться спати більше, ніж зазвичай – не традиційні 8 годин, а всі 10. А от відсипання у вихідні дні, як стверджують науковці, ніяк не допомагає.

 

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту