Фото: Unsplash

Жінки зі скрутним фінансовим становищем частіше хочуть змінити розмір грудей, — вчені

Це означає не тільки збільшити, а й зменшити.

Більшість жінок не задоволені розміром своїх грудей. Такий приголомшливий висновок зробили вчені під керівництвом британця Вирена Свамі, соціального психолога.

Вони провели опитування 18 тис. жінок у 40 країнах щодо того, чи задоволені вони своїми грудьми. Виявилося, що практично дві третини з них хотіли б щось змінити, пише PsyPost.

В ході експерименту вчені показували дівчатам 14 зображень жінок з різним розміром грудей. Дослідники попросили респонденток вказати фото, максимально близьке до їх власних форм, а також те, до якого вони хотіли б прагнути.

Результати опитування показали наступне: 47,5% жінок хотіли збільшити груди, 23,2% - зменшити, а 29,3% - залишити їх як є. Найцікавіше, що ті дівчата, які незадоволені своїми формами, рідше відвідують мамолога та менш щасливі за тих, хто всім задоволені.

Найчастіше хочуть змінити груди молоді або бідні дівчата. Зменшити бюст прагнуть мешканки Китаю і Японії, а збільшити — британки й американки.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту