Жіноча дружба може бути небезпечна для здоров'я - дослідження вчених

Photo by Hasan Almasi on Unsplash
У небезпеці немолоді жінки, які мають "токсичних" подруг.

Подружки можуть серйозно нашкодити здоров'ю. Правда, це стосується тільки "токсичних" подруг, не надто приємних в спілкуванні.

Як повідомляє MedikForum, дослідження Університету Арізони показало, що жінки, які переживають серйозні проблеми у сімейному житті та в стосунках з подругами, частіше мають ослаблений скелет, що призводить до переломів.

У дослідженні американських вчених брали участь 11 тисяч жінок постклімактеричного віку - від 50 до 79 років. Протягом 6 років медики моніторили стан їхнього здоров'я, паралельно вислуховуючи історії про відносини з чоловіками і подругами.

За результатами виявилося, що якщо жінка стикається з екстремальним емоційним стресом, то її кістки послаблюються. На думку авторів дослідження, стрес викликає зміни гормонів, які можуть призводити до втрати мінеральної щільності кісток. Саме це робить жінок уразливими перед переломами при кожному падінні.

Кожна третя жінка і кожен п'ятий чоловік старше 50 отримують переломи у певний період свого життя.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
генадій володимирський
Ще раз впевнююсь, що ряд вчених- повні ідіоти.
10 лип 2019 р., 16:02
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту