"Жіночий Квартал" посміявся із самих себе та відповів хейтерам

Як відомо, самоіронія - запорука успіху справжнього коміка та найгідніша відповідь критикам. "Йод" відвідав новий концерт "Жіночого Кварталу" та вибрав для вас приклади того, як актриси демонструють її на сцені.

Таємні пристрасті Олени Кравець

Команда проекту презентувала нову програму 29 вересня в київському МЦКМ "Жовтневий". Концерти заведено починати з невеликим запізненням, щоби публіка встигла подолати київські затори й випити по келишку шампанського в фойє. Але цього разу команда "Жіночого Кварталу" трохи поспішала. І на це був важливий привід - Олена Кравець цього недільного вечора мала відпрацювати одразу на двох майданчиках: спершу зіграти на сцені свого рідного проєкту, а потім помчати в павільйон в іншому кінці міста, щоби показати свій номер в "Танцях із зірками".

Тож уже о 19:15 на сцені з'явилася Ірина Сопонару в "кришталевих" черевичках, щоб закликати глядачів сідати на свої місця.

- Знаєте, як я іноді називаю нашу Лєну Кравець? Кіборг! Не знаю, як вона все встигає! - була відвертою актриса та нагадала, на який номер можна слати смс, щоби підтримати її колегу.

Олени в цих випусках "Жіночого Кварталу" справді трохи менше, ніж ми звикли. Зате багатьох напевно порадує поява в шоу її партнера по танцях - Макса Леонова. А ще - телеглядачі дізнаються одну з таємниць успіху Кравець (спойлер: спати по три години на добу;) і познайомляться з людиною, в якій втілюються три головні пристрасті актриси: гумор, танці й можливість їсти після шостої ?).

Амплуа актрис обговорили на "батьківських зборах"

Утім, місце для самоіронії було не тільки в номері Олени, а й у виступах самих учасниць. Глядачі вже досить добре вивчили дівчат, щоби помітити - у кожної встигло скластися своє амплуа: ставна Анастасія Євтушенко примудряється дуже талановито грати страшненьких дівчат, екс-моделі Валерії Товстолес частіше за інших дістаються ролі відверто одягнених красунь, а Аліну Гордієнко ми просто хотіли б бачити на сцені трохи більше - актриса з "Тріо різні" приєдналася до "Жіночого кварталу" трохи пізніше та поки що не встигла розкритися на всі сто.

Дискримінації тут немає - все ролі попередньо обговорюються з актрисами. Але щоб глядачі не переживали за дівчат, цю тему вирішили обіграти в гумористичній формі. Поговорити про наболіле учасниці змогли на батьківських зборах "Жіночого Кварталу", скликаному Оленою Кравець. І, прикрившись "масками" мами й тата, посміятися із себе в компанії подруг.

- Вибачте, будь ласка, а тут ролі якось розподіляють, так? А не просто по зростанню видають? - пожартувала про наболіле Аліна.

- Аліна, давайно за текстом!

- Ось коли дадуть текст - тоді будемо й далі за текстом!

Про сексизм: "Чоловік на сцені - не більше 30 секунд"

Команда "Жіночого Кварталу" тримає обіцянку, дану Валерієм Жидковим. Актори з "Вечірнього Кварталу" в мініатюрах проєкту більше не беруть участі. За одним винятком - режисер-постановник проєкту Олександр Пікалов декілька разів з'являвся на сцені, щоб вирішити форс-мажорні ситуації (втім, у кадрі ми цього не побачимо) і анонсувати майбутні концерти, а ще промайнув у невеличкій ролі - щось середнє між "камео" та епізодом.

Зате актори з Improv Live Show - тут цілком освоїлися і допомогли дати відповідь хейтерам - чи є в проєкті сексизм. Їхня спроба одноосібно захопити "жіночу територію" швидко закінчилася фіаско.

- Перше правило "Жіночого Кварталу": чоловіки більше 30 секунд на сцені перебувати не можуть! - жартівливо, але суворо заявили їм дівчата, підтверджуючи слова одного з редакторів проєкту Валерія Жидкова про те, що дискримінація тут може спрацювати тільки в бік чоловіків. ?

Матерiали по темi
Валерій Жидков про Жіночий Квартал: "Якщо є сумніви, кажу акторці: "Мені цей жарт видається вульгарним. А тобі?"

А героїні Тані Песик і Анастасії Оруджової розіграли на сцені діалог, який на перший погляд був зовсім про інше, але вслухайтеся в його слова:

Настя: Ти повинна встати і виграти.

Таня: Я нікому нічого не винна!

Настя: Ось за це ти і повинна боротися.

Оцінити нову програму "Жіночого Кварталу" скоро зможуть і телеглядачі - зняті 29 вересня випуски канал "1+1" покаже в листопаді

Фото надані Кварталом 95

Ольга Ліцкевич
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту