Жінок просять не користуватися зубною пастою для підтяжки піхви. Виявляється, це не допомагає

Те ж стосується і чоловіків, тільки у випадку з пенісом.

У Ютубі й на Reddit кілька тижнів ходять чутки, ніби натирання зубною пастою піхви здатне її звузити й зробити більш підтягнутою. Про це повідомляє New York Post.

Але лікарі стверджують, що все це - неправда. Доктор Ванесса Маккей із Королівського коледжу акушерів і гінекологів заявляє, що ця процедура не тільки неприємна, але й шкідлива для здоров'я жінок. Зубна паста знищує мікрофлору піхви, що призводить до бактеріального вагінозу і молочниці. Як альтернативу лікарка пропонує розвивати м'язи піхви фізичними вправами.

Але міф про корисні властивості пасти для геніталій стосувався не тільки жінок. На тих же інтернет-платформах активно просували думку про те, що зубна паста також здатна продовжити ерекцію і відсунути еякуляцію, якщо натирати її на пеніс.

Тут гінекологи теж поспішають розчарувати експериментаторів. У пасті використовуються хімічні продукти, що здатні залишити опіки й пухирі на геніталіях.

Із серії "коли мама говорила не вставляти два пальці у розетку, але ми зробили інакше" 😂😂😂.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту