Жителі Барселони проведуть масовий фітнес на балконах

Photo by Djordje Petrovic from Pexels
Розробляються окремі програми для пенсіонерів та сімей.

Влада Барселони запустила кампанію з просування домашнього фітнесу під час карантину. На 12 квітня заплановане загальне тренування на балконах каталонської столиці, пише Noticia. Кожен повинен вийти на свій балкон і виконати комплекс базових вправ. Це займе всього 10-15 хвилин, але, на думку влади, допоможе підтримати фізичну форму у вимушеній ізоляції.

До домашніх тренувань залучають людей будь-якого віку. Розробляються окремі програми для пенсіонерів та сімей. Про це розповів Давид Ескуде, що відповідає в міській раді за спорт. Місцеве телебачення буде щодня о 10.00 транслюватиме програму, що нагадує аеробіку на радянському ТБ. Фітнес-центри беруться тренувати каталонців через платформу Decidim.Barcelona.

Крім того, Барселонський інститут спорту запустив проект спеціально для медичних працівників. Для них розроблені вправи, які допомагають розслабитися і розім'ятися протягом важкого робочого дня.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту