Жити на самоті - неекономно: дослідження

Photo by Kristina Tripkovic on Unsplash
В Італії підрахували, наскільки більші витрати в одиноких людей у порівнянні з сім'ями.

Італійські дослідники пояснили, чому бути одинаком у сучасному світі - економічно невигідно. Справа в тому, що в Італії понад 8,5 мільйонів людей живуть на самоті і витрачають на 78% більше, ніж ті, хто є частиною сім'ї (з трьох осіб), пише italia-ru.com.

Це випливає з нового аналізу Coldiretti, що порівнює вартість життя для самотніх людей із середніми витратами на кожного члена типової сім'ї, грунтуючись на даних Національного інституту статистики.

За останні п'ять років число одиноких людей збільшилося майже на 9%. На кожні три італійських домогосподарства припадає одне, що складається з однієї людини. Аналіз показує, що середні витрати на їжу та напої однієї людини становлять 285 євро на місяць, що на 55% вище, ніж у середньому на кожного члена типової сім'ї з трьох осіб (184 євро).

Для одиноких також зростають витрати на житло більш ніж удвічі (140%) у порівнянні із середнім показником на людину в типовій родині з трьох осіб. Квартири і будинки з маленькою житловою площею мають більш високу ціну за квадратний метр як у випадку покупки, так і оренди.

Вибір жити одному, звісно ж, не завжди добровільний: він також визначається старінням населення, коли велика кількість людей похилого віку залишаються самотніми після смерті чоловіка і щосили намагаються звести кінці з кінцями. Не випадково більше мільйона самотніх осіб, старше 65 років, більше інших схильні до ризику бідності та соціальної ізоляції.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту