Життя по-новому: як у Таїланді вчаться жити без пластику

Для покупок там використовують авоськи, валізи, парасольки і навіть вішаки для білизни.

На початку 2020 в Таїланді заборонено продаж пластикових пакетів - і люди викручуються як можуть. І навіть змагаються в креативності.

У соцмережах, у свою чергу, стартував флешмоб: тайці викладають фото з магазинів, на яких покупки складають або у валізу, або в дитячу ванночку, або в парасольку, - про що пише видання Coconuts Bangkok.

Треба сказати, обмеження щодо продажу пластику часткові. Звичні пакети можна купити у великих супермаркетах. Але вже з 2021 року заборона набуде повної сили. Такі заходи покликані значно скоротити кількість пластикового сміття в країні. Рік тому в Таїланді були зареєстровані випадки загибелі тварин через пластик в їхніх шлунках. Також Таїланд посів шосте місце в світі серед країн, які скидають відходи в море.

Є й приємна тенденція: за останні пів року тайці поліпшили показники своєї батьківщини на цілих чотири позиції - а це доволі багато. І, звісно, не може не тішити ставлення населення до заборони пластику - прекрасний приклад для наслідування

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту