Життя біля моря корисне для психіки: результати дослідження вчених

Photo by Szilard Toth on Unsplash
Вода допомагає боротися з депресивними і тривожними станами.

У дослідженні, яке провели вчені з Університету Ексетера у Великобританії, брали участь 26 тисяч жителів Англії. У ньому повідомляється, що приблизно кожен шостий дорослий житель Туманного Альбіону страждає від якогось психічного розладу. Причому, проблеми такого роду частіше зустрічаються у малозабезпечених людей. Однак, навіть якщо людина заробляє не надто багато, але у неї є доступ до узбережжя, то стан її психіки з великою часткою ймовірності буде кращим, пише 34travel.me.

Вчені порівнювали дані про здоров'я тих, хто живе менш ніж в кілометрі від великої води, і тих, хто проживає більш ніж в п'ятдесяти кілометрах від моря. Це перше дослідження такого спрямування, в якому враховується рівень доходу людей.

Вчені сподіваються, що влада не пропустить цю нформацію та подумає над тим, як максимізувати "блакитні" простори в містах та забезпечити доступ до води для всіх, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту