Життя мрії: мільярдер шукає співмешканців у Нову Зеландію. Абсолютно безкоштовно

Фото: Unsplash by Roell de Ram

Карл Рейп - мультимільярдер з Німеччини, який має маєток на Північному острові в Новій Зеландії. Чоловік подумав, що жити йому самому там буде сумно, тому вирішив зібрати добровольців та переїхати туди з ними. Оголошення про набір щасливчиків він опублікував у новозеландській газеті NZ Herald's Holiday, пише BURO.

Карл написав, що шукає 10 осіб, які готові стати його співмешканцями в будинку, вартістю 5,6 мільйонів доларів. Умова єдина і досить проста - ви маєте бути віком до 70 років.

На території його маєтку є декілька будинків, виноробня та стайня з кіньми. 

Бізнесмен в оголошенні написав: "Гості можуть жити в будинках по дві людини, насолоджуватися спільними вечорами і вечерями в красивій виноробні. Якщо вам цікаво жити в оточенні цікавих людей, цей варіант міг би стати для вас новим розділом в життя".

Впринципі, основна мета Карла зрозуміла - він просто хоче розділити з хорошими людьми свій "рай на землі". А чим не рай? Карл Рейп пропонує всім разом гуляти, рибалити, ходити по магазинам, займатися каякингом, плавати, спостерігати за птахами та взагалі робити все, що заманеться (в межах розумного, звісно😃).

Може, ви саме той один з десяти щасливчиків?😉

Матерiали по темi
Нова робота мрії. Netflix розшукує відьмака
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Микола Вишневецький
І я би рванув, мови щоправда не знаю, але думаю, що це справа нетривалого часу ...!
27 груд 2019 р., 06:26
Сергей Рысюк
Супер.
25 груд 2019 р., 16:01
Максим Дмитренко
Я бы с удовольствием переехал...
24 груд 2019 р., 14:13
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту