Життя мрії: мільярдер шукає співмешканців у Нову Зеландію. Абсолютно безкоштовно

Фото: Unsplash by Roell de Ram

Карл Рейп - мультимільярдер з Німеччини, який має маєток на Північному острові в Новій Зеландії. Чоловік подумав, що жити йому самому там буде сумно, тому вирішив зібрати добровольців та переїхати туди з ними. Оголошення про набір щасливчиків він опублікував у новозеландській газеті NZ Herald's Holiday, пише BURO.

Карл написав, що шукає 10 осіб, які готові стати його співмешканцями в будинку, вартістю 5,6 мільйонів доларів. Умова єдина і досить проста - ви маєте бути віком до 70 років.

На території його маєтку є декілька будинків, виноробня та стайня з кіньми. 

Бізнесмен в оголошенні написав: "Гості можуть жити в будинках по дві людини, насолоджуватися спільними вечорами і вечерями в красивій виноробні. Якщо вам цікаво жити в оточенні цікавих людей, цей варіант міг би стати для вас новим розділом в життя".

Впринципі, основна мета Карла зрозуміла - він просто хоче розділити з хорошими людьми свій "рай на землі". А чим не рай? Карл Рейп пропонує всім разом гуляти, рибалити, ходити по магазинам, займатися каякингом, плавати, спостерігати за птахами та взагалі робити все, що заманеться (в межах розумного, звісно?).

Може, ви саме той один з десяти щасливчиків??

Матерiали по темi
Нова робота мрії. Netflix розшукує відьмака
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Микола Вишневецький
І я би рванув, мови щоправда не знаю, але думаю, що це справа нетривалого часу ...!
27 груд 2019 р., 04:26
Сергей Рысюк
Супер.
25 груд 2019 р., 14:01
Максим Дмитренко
Я бы с удовольствием переехал...
24 груд 2019 р., 12:13
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту