Фото: Unsplash

Жодних баклажанів. Соцмережі "зачищають" стрічки від емодзі, що натякають на секс

Під "роздачу" також потрапляють голі сідниці, сленг і малюнки з натяками сексуального характеру.

У Фейсбуці та Інстаграмі будуть банити за використання смайликів "з підтекстом".

Як повідомляє Dazed, спочатку за "секс-емодзі" будуть висилати попередження. Якщо в листуванні користувач продовжить "хтиво виражатися", його заблокують.

Серед емодзі, які тепер не в пошані - баклажан 🍆, персик 🍑, крапелька води 💧 і жіночий рот 👄. Офіційна причина такої "смайлодискримінації" - потрібно почистити соцмережі від повідомлень, які демонструють сексуальне збудження.

Критерій 2: Двозначні елементи
Контент містить згадану вище пропозицію або запит з використанням таких елементів з сексуальним підтекстом:

💕 смайлики або їх поєднання, які мають сексуальне значення в силу контексту або суспільно прийнятого трактування;
💕 регіональний сексуально-провокаційний сленг;
💕 згадки або опис сексуальних дій, таких як сексуальні ролі й пози (в тому числі малюнки від руки, цифрові й реалістичні зображення), фетишистські сценарії, стан збудження, статеві акти або сексуальні дії (сексуальне проникнення або самозадоволення);
💕 зображення реальних людей в оголеному вигляді, нагота яких прикрита різними частинами тіла, предметами або цифровими засобами, включаючи фотографії оголених сідниць з дальньої відстані.

Але є спосіб уникнути бану. Порушенням не рахується "намальоване від руки зображення сексуальної дії, яке не містить пропозицію або запит сексуального характеру".

Так що тепер просити дружину купити додому баклажанів для мусаки потрібно без емодзі. Які придумали як раз для того, щоб замінювати слова.

Але бан є бан. Ризикнемо?

👄💋🍒🍓🥒🥬🥕💞
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту