Жовті арки у логотипі McDonald’s розділили через коронавірус

Фото: Twitter Creativity Editors
Усе для того, щоб показати людям важливість дотримання карантину.

Під час карантину через пандемію коронавірусу умов намагаються дотримуватись усі. Навіть у логотипах відомих компаній.

Ось, наприклад, бразильський "Макдональдз" розділив жовті арки свого логотипа. Все для того, показати людям важливість самоізоляції, пише видання Ad Age.

Представники компанії кажуть, що такий поділ фірмових арок несе в собі ідею, яку можна описати так: "Ми розлучені на мить, щоб завжди бути разом".

Але слід зазначити, що дизайн логотипа змінили лише для соцмереж. У ресторанах фірмові букви "М" з арок не чіпали. Але багатьом користувачам така ідея не дуже до вподоби. Вони кажуть, що краще б компанія витрачала гроші не на зміни у логотипі, а на працівників, які продовжують працювати в умовах поширення COVID-19.

Ну, всім не вгодиш. Але виглядає цікаво.😉

До речі, схожий крок у зміні логотипу зробила і компанія Coca-Cola. На своєму великому банері на Таймс-сквер у Нью-Йорку вони теж розділили букви у назві бренду. А їх гасло звучить так: "Залишатися окремо - кращий спосіб залишитися єдними".

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту